
Je VAN-Jorn alvast vastleggen? Zo werkt ons Early Bird slot
Je hebt besloten dat er een VAN-Jorn moet komen. Je hebt de werkplaats bezocht of een eerste schets laten maken, maar je hebt nog tijd nodig voor de details. Tegelijkertijd
Gaaf dat je je aangemeld hebt als lid van de crew! En wat tof dat je nieuwe klanten samen met ons wilt helpen een goede keuze te maken.
Om de ontmoetingen en afspraken met potentiële VAN-Jorn eigenaren fijn en soepel te laten verlopen hebben we wat vragen voor je. Je antwoorden zullen verwerkt worden in verschillende materialen (website, visitekaartjes, flyers) die in het VAN-Club Crew pakket zitten.
Belangrijke notitie: We zullen je gegevens nooit zonder jouw toestemming aan potentiële klanten verstrekken!

Je hebt besloten dat er een VAN-Jorn moet komen. Je hebt de werkplaats bezocht of een eerste schets laten maken, maar je hebt nog tijd nodig voor de details. Tegelijkertijd

Op je gemak alles lezen over VAN-Jorn en waarom onze modulaire campers zo bijzonder zijn? We hebben alles uitgewerkt in een drietal e-mails. We vertellen je waarom iedere VAN uniek is, nemen je mee in ons verhaal, en vertellen je alles wat je moet weten om je eigen droomcamper samen te kunnen stellen.